AKP’den GÜZEL Parti’ye geçti, rozetini Akşener taktı

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan ve 2019 seçimlerinde AKP’den Fethiye Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Ayşe Çiftçi Düzgün Parti’de düzenlenen merasim ile üye oldu.

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine nazaran, UYGUN Parti Genel Merkezinde düzenlenen merasimle Genel Lider Meral Akşener tarafından Ayşe Çiftçiye ÂLÂ Parti rozeti takıldı. İştirak merasimine Genel Lider Meral Akşener, DÜZGÜN Parti Muğla Milletvekili ve Mahallî İdareler Lideri Metin Ergun ve İlçe Lideri Ali Fatih Çoban katıldı.

İSTİFASINI TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURDU

Belediye Meclis üyesi Çiftçi daha evvel toplumsal medya hesabından istifasını duyurmuştu. Fethiye Belediye Meclis Üyesi Ayşe Çiftçi, istifasında şu kelamlara yer vermişti “Kendi isteğim ile 2011 yılında üyesi olduğum, mahalle bayan kolları idare şurası üyeliği misyonunu, 2018 ve 2020 yılları ortasında Fethiye ilçe bayan kolları başkanlığı misyonunu yaptığım Ak parti üyeliğimden gördüğüm gerek ve aldığım karar nedeniyle bugün itibariyle istifa ediyorum. Kamuoyuna hürmetle duyurulur” tabirlerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.