Aşk tezleriyle gündeme bomba üzere düşmüşlerdi! Aleyna Tilki ve Uzi sessizliğini bozdu: Bu paylaşım çok konuşulur

Aşk argümanlarıyla gündeme bomba üzere düşen Aleyna Tilki ile Uzi, uzun vakittir sessizliğini koruyordu. Beklenen paylaşım geldi. Aleyna Tilki, ünlü rapçinin doğum gününü toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak kutladı. Tilki’nin enteresan paylaşımı ise büyük reaksiyon çekti. İşte Aleyna Tilki’nin reaksiyon çeken Uzi paylaşımı…

SEVGİLİ OLDUKLARI SAV EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda müzikçi Aleyna Tilki ile rapçi Uzi’nin sevgili olduğu tez edilmişti. Alanın ünlü olan iki müzikçi sessiz kalmayı tercih etmiş ve savlara yanıt vermişti.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Uzun müddettir sessizliğini koruyan Aleyna Tilki’den birinci paylaşım geldi. Toplumsal medya hesabından Uzi ile çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Tilki, ünlü rapçinin doğum günü kutladı.

YAPTIĞI HAREKET REAKSİYON ÇEKTİ

Aleyna Tilki Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Uzi’nin doğum günün kutlarken verdiği poz ve el hareketi gündeme bomba üzere oturdu. Tilki’nin parmak işareti toplumsal medya kullanıcıları tarafından büyük reaksiyon çekti.

“İYİ Kİ DOĞDUN”

Tilki yaptığı paylaşımda, “Tanıdığım en gerçek insanlardan birisin. Kalbinin ve kıssanın derinliğinin karşılığı ömür uzunluğu huzurlu bir hayat. Düzgün ki doğdun.” notunu düştü.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

28 Mart 2000 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Aleyna Tilki aslen Trabzon Ofludur. ‘Ayça’ isminde bir kız kardeşi vardır.

Annesi bakanlığa bağlı özel kız öğrenci yurdu işletiyor. Babası askeriyede memur. Babasının işi hasebiyle 4 yaşındayken Konya’dan İzmir’e taşındı, 10 yaşından sonra da ailesiyle İstanbul’a yerleşti. Annesi ile babası 10 Ocak 2018 tarihinde boşandı.

Aleyna Tilki, çocukken bale eğitimi aldı, 7 yıl voleybol oynadı. Genç yaşta psikolojiyle ilgilendi. 8 yaşındayken İzmir’de mahallî bir televizyon kanalının müzik yarışına katıldı.

Hacı Hatice Bayraklı Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Üniversiteye gitmek yerine müzik dalına girerek alaylı olarak kendini geliştirmeyi tercih etti.

2014 yılında ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışına katıldı ve güçlü sesiyle kısa müddette beğeni topladı.

2016 yılında ‘Cevapsız Çınlama’ isimli birinci single müziğini online müzik platformlarında yayınladı.

2019 yılında Yıldız Tilbe’nin ‘Yalnız Çiçek’ isimli müziğine ‘cover’ yaparak kendi üslubuyla seslendirdi. Birebir yıl müzik eğitimi için ABD’ye giden Aleyna Tilki, dünyanın itibarlı müzik şirketlerinden biri olan Warner Music ile mutabakat imzaladı.

2021 yılında dijital platform Exxen’de ‘İşte Bu Benim Masalım’ isimli dizide birinci defa oyunculuk tecrübesi yaşadı.

UZİ KİMDİR?

1998 yılında dünyaya gelen Uzi’nin gerçek ismi Utku Yalçınkaya’dır. İstanbul Güngören’de büyüyen isim, sokak kültürüne de burada aşina olmuştur. 7 yıldır faal olarak rap müzik yapan genç rap sanatkarı, Çavo olarak da tanınıyor.

Rap müzik yapanların genelinin bilakis küçükken sadece rap müziğe değil, arabeske de ilgi duymuş ve Azer Bülbül hayranıdır. Bu ilgisini rock ve metal müzik tutkunu olan anne babası bile aşamamıştır.

UZİ’NİN GERÇEK İSMİ NEDİR?

1998 yılında İstanbul’da doğan Uzi’nin gerçek ismi Utku Yalçınkaya’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.