Brad Pitt’e yakın kaynak konuştu: ‘Angelina Jolie’nin FBI dokümanlarını sızdırma sebebi…’

Ünlü oyuncu Brad Pitt’e yakın bir kaynak The Independent’a yaptığı açıklamada, Pitt’le Angelina Jolie ortasında 2016’da özel bir jette yaşandığı tez edilen arbedeyi ayrıntılandıran FBI evraklarının sızdırılmasının “acı vermekten öbür bir hedefe hizmet etmediğini” söyledi.

Independent Türkçe’nin aktardığı habere göre; Rolling Stone ve Puck’ın elde ettiği dokümanlar ortasında Jolie’nin, 14 Eylül 2016’da Fransa-Los Angeles uçuşunun 90. dakikasında meydana geldiği tez edilen Pitt’in öfke patlaması hakkındaki detaylı raporu da yer alıyordu.

‘AMAÇ ACI ÇEKTİRMEK’

Kaynak, bilgilerin sızdırılmasının ardında Jolie’nin grubunun olduğunu öne sürerek şunları yazdı:

“Her iki taraf da bu bilgilere yaklaşık 6 yıldır sahip, münasebetiyle esasen bildiğiniz ve daha evvelki yasal süreçlerde kullanılan bilgiler için isimsiz olarak Bilgiye Erişim Özgürlüğü Kanunu’na (FOIA) başvurmak, acı çektirmekten öbür bir maksada hizmet etmiyor.”

The Independent, yorum almak için Jolie’nin temsilcileriyle bağlantıya geçse de şimdi cevap alamadı.

Belgelere nazaran Jolie, FBI’a Pitt’in kendisine bağırdığını, “kafasından tuttuğunu”, sarstığını, “banyo duvarına ittiğini” ve uçağın tavanını tekraren yumrukladığını söyledi.

Belgelerin öbür kısımlarında, Pitt’in Jolie’ye çocuklarından birinin “lanet muhtemel bir Columbine çocuğuna benzediğini” ve Jolie’nin “aileyi mahvettiğini” söylediği belirtildi.

Rolling Stone’un haberine nazaran, olayla ilgili soruşturmanın akabinde “çeşitli faktörler nedeniyle” herhangi bir suçlamada bulunulmadı.

İSTİSMAR TEZLERİNİ REDDETMİŞTİ

2016’da Pitt, özel jette çocuklarından birini istismar ettiği argümanlarını reddetmişti.

Jolie 19 Eylül’de boşanma davası açmış ve boşanma belgesinde ayrılık tarihini jet olayından bir gün sonra, 15 Eylül olarak belirtmişti. Çift o günden bu yana, üçü evlatlık olan altı çocuklarının velayet davası da dahil olmak üzere birçok davaya karıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.