Joao Felix’in sevgilisi Magui Corceiro, Pedro Porro’yla aldattı savı

Atletico Madrid’in Portekizli genç yıldızı Joao Felix’in, sevgilisi Magui Corceiro tarafından Sporting Lizbonlu Pedro Porro’yla aldatıldığı savı gündeme düştü.

Pedro Porro’nun birkaç ay evvel maç sonunda formasını Corceiro’ya verdiği imgelerin toplumsal medyaya düşmesiyle savlar şiddetini artırdı.

Pedro argümanları yalanladı

Gelişmelerin akabinde ise Pedro Porro, toplumsal medya hesabından gündeme getirilen olayların yakışıksız ve temelsiz olduğunu söyledi.

Porro yaptığı paylaşımda, “Söylenenler çok rahatsız edici. Magui Corceiro’yla özel bir münasebetim var lakin kimse kimseye sadakatsizlik yapmıyor! Üçümüzün de imajını zedelemeyi bırakın zira o denli bir şey yok.” kelamlarını kullandı.

Dedikodular devam ediyor

22 yaşındaki Joao Felix ile 19 yaşındaki Magui Corceiro, 1 yıldan fazla müddettir birlikte. Bu manzaraların ortaya çıkması, ayrıyeten yalanlanmasına karşın dedikoduların gerisi arkası kesilmiyor.

Felix’in husus hakkında açıklama yapmaması ise kuşkuları artırdı.

Birebir poz dikkat çekti

Öte yandan daha evvel eşi Maxi Lopez’i şimdiki kocası Mauro Icardi ile aldatan Wanda Nara ve Magui Corceiro’nun birebir pozu vermesi dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.