Otoyolda devrilen kamyondan dökülen seks oyuncakları infial yarattı

ABD’nin Oklahoma eyaletinde yaşanan bir kamyon kazası sonucunda, şoförler, muhtemelen otoyolda bir daha asla görmeyeceklerini düşündükleri bir görüntüyle karşılaştılar.

Oklahoma’daki I40 otoyolunda meydana gelen çarpışma, bir tırın takla atarak çarpmasına neden oldu ve taşıdığı seks oyuncağı ve yağ üzere eserler birkaç trafik şeridine dağıldı.

Daily Star’ın haberine nazaran, otoyol, cinsellik temalı eserlerin otoyola saçılmasının akabinde birkaç saatliğine kapanmak zorunda kaldı.

Olayın birinci yayınında muhabir, yerdeki eserlerin ne olduğunu başta doğrulayamasa da kısa müddet sonra gerçek açığa çıktı.

ESPRİLER HAVADA UÇUŞTU

Barstool Sports tarafından yapılan bir Twitter gönderisi, kamyondaki eserlerin ne olduğunu açıkladı ve üç milyondan fazla görüntülenip 21.000’den fazla beğeni aldı.

Yaralanma bildirilmeyen olay, Twitter’da insanların komik yanını açığa çıkardı ve birçok kullanıcı yapay penisler ile yağların saçılmasıyla ilgili komik espriler yaptı.

Bir kullanıcı, “Ne saçmalık, kargonun gelmesini sabırsızlıkla bekleyen on binlerce bayan düşünüyorum” derken diğer biri de, “Vay canına… Seks oyuncağı döküldüğü için oluşan trafiği bir hayal edin” yorumunu yaptı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.