Ragnar’ın mirası yeni karakterler tarafından taşınacak

Ragnar’ın mirası yeni karakterler tarafından taşınacak

Viking savaşçılarının bu yeni dizide yepyeni bir çağda, Ragnar’ınkiler kadar büyük olmasa da anlatacakları destanları var. Doğrudan Ragnar ile bağlantılı olup olmadıklarına bakmaksınız, bu destanlar Ragnar’ın mirasını devam ettirecek.

Orijinal Vikings dizisi hali hazırda binlerce hayrana sahip. Köklü ve geniş bir tarihe sahip olan Vikingler’in destanını anlatan dizi final yapmıştı. Şimdi devamı niteliğinde bir Valhalla dizisi geliyor.

Vikings’in beklentileri yükseltmesiyle tabi ki yeni dizi için de beklentiler artmış durumda. Yeni dizi Ragnar tarafından yapılan fetihler, baskınlar ile yerleşim yerinde yaşananları konu alacak.

Yeni şovun tanıttığı çok sayıda karakterle hayranlar adeta geçmişe dönecek. Halkının bakışlarını Britanya Adaları’na çeviren, baskın yapmak ve oraya yerleşmek isteyen Ragnar’ın mirası bu dizide devam ettirilecek. Vikingler Çağı, yalnızca Ragnar’ın eylemlerinin değil, aynı zamanda ölümünün de bir sonucu olarak başladı.

Vikings: Valhalla’nın fragmanları, Norsemen ve İngilizler arasında devam eden savaşlar ve muharebelere odaklanıyor. Ragnar’ın mirası, Valhalla için oldukça önemli. Ubbe Amerika’yı keşfetmeye devam ediyor ve Bjorn tüm Norveç’in Kralı oluyor. Yeni dizi beklentileri karşılayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.