Resmen yıllara meydan okuyor! Çarkıfelek ile hayatımıza girmişti… Yasemin Koşal’ın hoşluğu ve zerafetiyle ilgi odağı oldu!

Ekranların sevilen yarış programı Çarkıfelek ile ismini duyuran Yasemin Koşal Tarık Tarcan’ın sunduğu devir programın hostesi olarak ekrana gelmeye başladı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı programda hostes olarak ekrana gelmeye devam eden Koşal, yıllar sonra yine gündeme geldi. Yasemin Koşal’ın son hali görenleri herkesi şaşırttı. 1983 yılında düzenlenen modellik müsabakasında Türkiye’nin 2 hoşu seçilen Yasemin Koşal işadamı Mehmet Şumnu’yla evlendikten sonra podyum ve dizilerde uzunluk gösterdi. Hoşluğuyla dikkat çeken Yasemin Koşal Yıllara meydan okuyor. İşte Yasemin Koşal’ın değişimi…

YASEMİN KOŞAL YILLARA MEYDAN OKUYOR

Çarkıfelek yarışı ile ismini tüm Türkiye’ye duyuran Yasemin Koşal yıllar sonra yine gündemde yerini aldı. İşadamı Mehmet Şumnu ile evlendikten sonra hem modelliği hem de oyunculuğu bırakan hoş model toplumsal medyada gündem oldu.

Bir devir televizyonlarda sık sık karşımıza çıkan Yasemin Koşal yıllar sonra değişimi ile merak edilen isimler ortasında yer aldı. Yıllar içerisinde birtakım isimler sessiz sedasız bir hayat yaşarken televizyon dünyasından uzak bir kalmayı tercih etti. Bu isimlerden biri de Yasemin Koşal oldu.


YASEMİN KOŞAL NE YAPIYOR?

Bir devrin en çok konuşulan isimleri ortasında yer alan Türkiye eski hoşu Yasemin Koşal şimdilerde merak edilen isimlerden biri olmaktadır. Yasemin Koşal son görünümü ile tüm dikkatleri üzerinde topladı.

1983 yılında Türkiye ikinci hoşu olan Yasemin Koşal’ın formunu koruduğu gözlerden kaçmadı. Hoşluğuyla Yıllara meydan okuyan Koşal, dikkat çekmeye devam ediyor.


YASEMİN KOŞAL KİMDİR?

1983’te Türkiye hoşluk müsabakasına katılan Yasemin Koşal üçüncülük ile yarıştan ayrıldı. Televizyon ekranlarında yayınlanan birinci müsabaka programı olarak ekrana gelen Çarkıfelek’te birinci hostes olarak ekranlarda uzunluk gösterdi.

Birçok dizide rol aldıktan sonra televizyon kayri yerine sunuculuk ile devam eden Yasemin Koşal, evlenmesi ile ekranlara veda etti.

17 Haziran 1966 doğumlu olan Yasemin Koşal İstanbul’da dünyaya geldi. Ikizler burcu olan Yasemin Koşal hoşluğu ile göz dolduruyor.

98 ve 99 yılları ortasında Çarkıfelek müsabakasında hosteslik yapan hoş model Tarık Tarcan’ın sunuculuğunu yaptığı devirde programa katıldı. Daha sonra program sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil üstlenirken hostes olarak ekranlarda Yasemin Koşal’ı görmeye devam ettik.

Birçok dizide rol alan Yasemin Koşal daha sonra sunucu olarak televizyon hayatına devam etti. Mehmet Şumnu ile evlendikten sonra ekranlara veda eden Koşal, 2004’te anne oldu. Hoş modelin bir erkek çocuğu vardır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.