Taze gelin Demet Özdemir’e kaynana çağrısı! Bakın gelini için ne yazdı? “Gözler palavra söylemez”

Son devrin konuşulan düğününe imza atan Demet Özdemir-Oğuzhan Koç görkemli bir düğüne evlendi. Düğüne sanat topluluğu akın etti. Arkadaşlarıyla düğünde eğlenceli anlar geçiren Özdemir-Koç çifti toplumsal medyada TT oldu. Özdemir’in gelinliği ile Koç’un ayakkabısı da çok konuşulanlar ortasındaydı. Oğuzhan Koç’un annesinden gelini Demet Özdemir’e birinci tebrik iletisi geldi. Bakın ne paylaştı?

GELİNLİĞİ TOPLUMSAL MEDYADA ÇOK KONUŞULMUŞTU

Gelinliği ile toplumsal medyadan günlerce düşmeyen Demet Özdemir, yapılan tenkitleri tiye alan bir paylaşım yaptı. Oğuzhan Koç ile yeni bir hayata imza atan Özdemir, düğünde 3 farklı usulde gelinlik giydi.

Oğuzhan Koç ise ayakkabılarıyla dikkat çekti. Ünlüler ise düğünde şıklık yarışına girdi. Hala tesirleri devam eden düğünden paylaşımlar gelmeye devam ederken, Oğuzhan Koç’un annesi Değer Koç’da gelini için “Hoş geldin” paylaşımı yaptı.

GELİNİ DEMET ÖZDEMİR’E BEĞENİLEN GELDİN MESAJI

Kıymet Koç, ailesine giren Demet Özdemir için hesabından “Ailemize beğenilen geldin” paylaşımı yaptı. İşte Değer Koç’un o paylaşımı:

“Demetciğim ailemize beğenilen geldin… Hoş bir gün, hayal üzere düğün. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Hassasiyet, incelik, zerafet… Bence, bizce çok hoş bir düğündü.”Cemiyetimize, hepimize güzel uğurlu, bereketli, sağlıklı olsun. Gözleriniz, birbirinize bakışınız her şeyi anlatıyor. Evlatlarım yuvanız şen, rahmeti olsun. Hoş günleriniz evlat sevgisiyle taçlansın . Allah güzellerle karşılaştırsın. Kem gözlerden, arka niyetli insanlardan, suizanda bulunanlardan koruma eylesin. Hoş günümüze renk katan kıymetli konuklarımıza teşekkür ederiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.