The Last of Us’dan istenmeyen o haber geldi

The Last of Us’dan istenmeyen o haber geldi

Tabi ki bunun istisnaları var ancak genelde oyunun önüne geçebilecek kadar kaliteli bir yapımla ortaya çıkmış bir dizi pek hatırlanmaz.

İşte yapımcılar, The Last of Us projesine başladıklarında tam olarak bunu iddia etmiş ve bu sefer dizinin, orijinal içerik olan oyunun önüne geçeceğini söylemişlerdi. Haliyle böylesine iddialı bir yapım söz konusu olunca, bu diziyi merakla bekleyenlerin sayısı da günden güne arttı.

Ancak ne var ki, sabah saatlerinde HBO’nun baş içerik sorumlusu olan Casey Bloys tarafından yapılan açıklamayla öğrendiğimiz kadarıyla, dizi 2022 yılına yetişemeyecek. Bloys dizinin kesin olarak 2023 yılına sarktığını açıklarken, 2023 içerisinde ne zamana sarktığı konusunda ise net bir detay vermedi.

Bilindiği üzere dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dog’un direktörü Neiş Druckmann ile Chernobyl dizisinin yaratıcısı ünlü isim Craig Mazin üstlenecek. Dizinin müziklerine baktığımız zaman ise, oyunun da müziklerini hazırlayan Gustavo Santaolalla’yı görüyoruz. Tabi dizinin HBO’da yayınlanacağını da hatırlatalım.

Son olarak dizinin şu ana kadar belli olan oyuncu kadrosunu da hatırlatacak olursak, dizide yer alacak isimler ve karakterleri şöyle: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene),Anna Torv (Tess), Nico Parker (Sarah), Jeffrey Pierce (Perry), Con O’Neill (Bill) ve Murray Bartlett (Frank).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.