51’inci Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ‘Yargı’ya büyük ödül!

Üç sezondur hem Türkiye’de hem de yurtdışında büyük beğeni toplayan Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi ekibinden yapımcı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz, bu sene 51’incisi gerçekleşen Uluslararası Emmy Ödülleri için geçtiğimiz günlerde Newyork’a gitmişti.

Her yıl Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri’ne, Türkiye’den bu sene sadece Kanal D’nin ilgiyle izlenen ‘Yargı’ dizisinin aday olduğu da açıklanmıştı.

‘EN İYİ TELENOVELA’ ÖDÜLÜNÜ ALDI!

20 ülkeden 56 yapımın toplam 14 kategoride yarıştığı, dün akşam gerçekleşen Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ‘En İyi Telenovela’ dalında Brezilya’dan ‘Cara e Coragem’ ve ‘Pantanal’ ile Portekiz’den ‘Para Semper’ adlı dizilerle yarışan ‘Yargı’, ödüle ulaştı.

Yargı, 51’inci Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ‘Family Secrets’ (Aile Sırları) adıyla yer aldı. Üç güçlü rakibini geride bırakan Kanal D’nin yapımı, ‘En İyi Telenovela’ ödülünü aldı.

Yargı’nın başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu kırmızı halıda poz verdi. Urgancıoğlu, Emmy heykelciğini sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx