İstanbul’dan Göçenler Kervanına Ünlü Bir İsim Daha Dahil Oldu: “Sakin Bir Hayatım Var”

Son yıllarda İstanbul’dan göçen ünlüler kervanı bir hayli kalabalık bir hal aldı. Deprem ihtimali, kalabalık, stres, gürültü derken İstanbul sadece iş amaçlı tercih edilen bir şehir haline geldi. Ünlü isimler birer birer sakin bir Ege kasabasına yerleşme kararı alırken Çağlar Ertuğrul’un yıllardır İstanbul’da yaşamadığı ortaya çıktı.??

Özellikle İstanbul depremi ihtimali söz konusu olunca birçok kişi metropolü terk etme kararı aldı biliyorsunuz ki.

İstanbul son yıllarda yaşanması oldukça zor bir hale geldi. Özellikle son bir yılda deprem ihtimalleri de göz önüne alındığında İstanbul’da yaşamak birçok kişi tarafından riskli kabul ediliyor.

Bu kervana dahil olan bir isim de ekranların sevilen yüzü Çağlar Ertuğrul oldu.

Çağlar Ertuğrul son olarak Teşkilat dizisinde canlandırdığı karakterle birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. Bugüne kadar rol aldığı filmler, diziler birçok kişi tarafından yakından takip edilmişti.

‘Magarsus’ dizisiyle seyirci karşısına çıkan ünlü isim, İstanbul’a adım atar atmaz gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Snob Magazin’in haberine göre, Levent’te görüntülenen ünlü oyuncu, İstanbul’a yeni geldiğini ve hemen döneceğini açıkladı. Ertuğrul, sadece iş için İstanbul’a geldiğini belirtti.

Peki Çağlar Ertuğrul nerede yaşıyor diye merak ediyorsanız, sizi şöyle alalım;

Ünlü oyuncu sakin bir Ege kasabasında, yani İzmir’in Urla ilçesinde yaşamını sürdürüyor. Ayrıca ‘Urla’da sakin bir hayat. Herkese tavsiye ederim’ demeyi de ihmal etmiyor!

Çağlar Ertuğrul, 2005 yılında İstanbul’a gelmiş fakat pandemi döneminde İstanbul’u terk etme kararı almış.

‘Dizi görüşmeleri olunca geliyorum’ dediği İstanbul’da çok durmayacağını belirten ünlü isim ayrıca metro kullandığını ve metroyu herkesi tavsiye ettiğini de ekliyor.

Anlayacağınız Çağlar Ertuğrul İstanbul’dan uzakta, sakin bir hayat sürmeye devam ediyor.

Ünlü isim ayrıca sosyal medya hesaplarında da oldukça aktif biliyorsunuz ki. Kendisi hem yeni projelerinin duyurularını hem de özel hayatına dair anları paylaşmayı ihmal etmiyor.

Örneğin; ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx