O görüntüler şaşırtmıştı… Açıklama yaptı: “Kendimden kaçıyorum”

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey, ABD’nin Alabama eyaletinin Florence şehrindeki bir mekanda garson olarak çalışırken görülmüştü.

Hayranları tarafından çekilen ve sosyal medyada yayılan fotoğraf ve videolar, Del Rey’i üniformalı, müşterilerle sıcak bir şekilde ilgilenirken ve tezgahın arkasında çalışırken gösterdi.

Ünlü şarkıcının neden garsonluk yaptığına kimse anlam veremezken sonunda yaptığı açıklamayla yine herkesi şaşırttı.

Rey, “kendinden kaçmak” için garson olarak işe girdiğini itiraf ederken “Kendimden kaçmak için terasta oturmayı, konuşmaları dinlemeyi, sonunda dahil olmadığım hikayeler hakkında notlar almayı seviyorum.”

“Benimle restoranlarda tanışan insanlar genellikle çok genç, 12 yaşlarında. Bana bakışları, haberlerin aktardığından çok farklı. Bu gençler beni daha iyi anlıyor gibiler, beni yargılamıyorlar. Sinizmden kurtulmak iyi hissettiriyor.” dedi.

“MÜZİK BENİM İÇİN SAPLANTI”

Ünlü şarkıcı, müziğin kendisi için “bir saplantı” olduğunu söylerken “İlhamı kontrol edemem. Ben müziğin peşinden koşmam, müzik beni kovalar. Omzuma konmak için gelen küçük bir kuş gibi. Çoğunlukla başka şeyler arıyorum, sonra müzik kapımı tıklatıyor. Onu dışarıda bırakamam.”

“Müzik benim için bir saplantı gibi, etrafımı sarıyor, dinlenmeme izin vermiyor. Sahilde dinlenmeye çalıştığımda gelip ayak parmaklarımı ısıran küçük yengeçler gibi.” diye ekledi.

Dinlenmenin tek yolunun çok çalışmak olduğunu söyleyen Rey, “Ben resim yapmayı, çizmeyi, çanak çömlek yapmayı beceremiyorum. Hatta çivi çakması ve duvara bir resim asması için birini aramam gerekiyor. En sevdiğim aktivite, uzun uzun TV izlemek. Saatlerce izliyorum, beyninizin bağlantısını kesebileceğiniz ender anlardan biri.” diyerek hayranlarını yine şaşırttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx